Кремлівська дієта



Кремлівська дієта давно і міцно займає лідируюче місце серед найбільш популярних дієт. Фахівці стверджують, що завдяки їй можна схуднути за тиждень на 5-6 кг, а за півтора місяці позбутися зайвих 10-15 кг. Причому, чим більше у людини зайвої ваги, тим швидше він буде знижуватися, що для багатьох людей дуже актуально. До безперечних достоїнств кремлівської дієти можна віднести також те, що дотримуватися її можна цілком комфортно через відсутність жорстких обмежень, властивих іншим дієтам.


Але, потрібно сказати, що кремлівська дієта, як і будь-яка інша, має протипоказання і в основному підходить для здорових людей, охочих схуднути. При захворюваннях ж шлунково-кишкового тракту, а також серцево-судинних проблемах дотримуватися її можна тільки після консультації з лікарем і аналізу крові на цукор і холестерин. Особливо не рекомендується білкова дієта при вагітності і захворюваннях нирок.

Суть кремлівської дієти
Суть кремлівської дієти полягає в обмеженні продуктів з високим вмістом вуглеводів. Як відомо, людський організм в основному отримує енергію з вуглеводів, і, якщо обмежити їх надходження з продуктами харчування, він починає добувати її з власних жирових запасів. Тому, як тільки перебудується обмін речовин, людина починає худнути.

Унікальна відмінність кремлівської дієти полягає в тому, що не потрібно вираховувати традиційні грами і калорії. Для неї розроблена спеціальна таблиця балів, причому підрахунок балів ведеться тільки по продуктам, що містять вуглеводи. Щоб схуднути, потрібно за допомогою таблиці складати своє денне меню таким чином, щоб вжити за день їжі не більше 40 балів. Якщо вага ніяк не хоче йти, що буває в перші два тижні, можна скоротити свій раціон до 20 балів. Якщо ж ви вже досягли бажаного ваги і хочете просто утримувати його, то денне меню можна збільшити до 60 балів.

Дозволені 40 г вуглеводів потрібно набирати, в основному, за рахунок овочів. Овочі надзвичайно корисні тим, що містять не тільки багато вітамінів і мікроелементів, але і клітковини, яка забезпечує хорошу роботу кишечника, що дуже важливо при дотриманні будь-якої дієти. Продукти ж з високим вмістом вуглеводів на час дотримання дієти доведеться повністю виключити. До заборонених продуктів відносяться хліб, крупи, картопля, макарони і всі солодощі.

Кремлівська дієта по суті є низкоуглеводной білкової, вітчизняним варіантом знаменитої дієти Аткінса і ідеально підходить людям, які не можуть ні дня прожити без м'яса, тому що м'ясо, рибу і сир можна їсти в будь-яких кількостях. Причому не обмежується не тільки кількість спожитої їжі, але і частота прийому. Тобто, дозволені продукти можна їсти в будь-яких кількостях і в будь-який час, що виключає постійне відчуття голоду, властиве іншим дієтам.

При кремлівській дієті рекомендується багато пити, особливо простої води, не менше 2-х літрів на добу, щоб підтримувався необхідний водно-сольовий баланс і активно виводилися шлаки. Так як білкова дієта збільшує навантаження на нирки, для кращої їх роботи пийте також якомога більше чаїв, відвару шипшини і трав'яних зборів без додавання цукру.

Меню кремлівської дієти
Меню при кремлівській дієті можна складати самостійно, проявляючи фантазію і комбінуючи різні продукти таким чином, щоб в сумі за день набрати необхідні 40 балів. Це тільки спочатку все здається складним і заплутаним, а таблиці балів виглядають страхітливо. Буквально через кілька днів все стане зрозумілим і звичним, і ви зможете легко формувати свій раціон, не заглядаючи в таблиці.

Можна взяти за основу приклад денного меню на 40 балів, додаючи або замінюючи страви в залежності від своїх харчових переваг.

Сніданок

150 р. сиру - 5 балів, яєчня-Глазунов з сосискою - 2 бали, кава або чай без цукру - 0 балів

Обід

100 г овочевого салату з рослинним маслом - 4 бали, 150 г запеченої риби з грибами - 1 бал, чай без цукру - 0 балів.

Полудень

Невелике яблуко - 18 балів, 50 г волоських горіхів - 6 балів.

Вечеря

200 г салату з листових овочів - 4 бали, курячий бульйон - 0 балів, 200 г відвареної курки - 0 балів.

Разом: 40 балів.

Таблиця балів кремлівської дієти вказує, скільки балів міститься в одиниці продукту. У лівій колонці вказані найбільш рекомендовані Низьковуглеводні продукти, у середній - ті, які можна застосовувати зрідка, а в правій - продукти, які потрібно виключити з-за високого вмісту вуглеводів.

Популярні дописи з цього блогу

Дієта під час годування грудьми

Дієта при алергії